O mně

Kate

Specialistka online marketingu

K online marketingu jsem se dostala před lety, když jsem učila angličtinu a potřebovala jsem pravidelně získávat nové klienty. Vznikla u mě nutnost mít vlastní web a tak jsem se ho naučila sama vytvářet.

Zároveň jsem se odlišila od konkurence vlastním blogem, který zodpovídal nejčastější dotazy mých klientů. Když jsem chtěla tyto své články propagovat, dostala jsem se k facebookové reklamě, která mi vyhovovala svojí transparentností, účinností i cenou.

Strategie, mít kvalitní web se zajímavým blogem, na který přivádím zákazníky přes facebookovou reklamu, se mi velmi osvědčila – nejlépe ze všech marketingových strategií, které jsem zatím vyzkoušela. Používám ji jak pro sebe, tak i pro další jednotlivce a firmy, pro propagaci a prodej produktů.

Aktivně se zajímám o novinky v oboru a vzdělávám se v nich. Věřím ale, že je důležité se při marketingových aktivitách nezahlcovat všemi marketingovými propagačními nástroji, ale zvolit ty, které jsou snadno měřitelné, finančně výhodné a fungují jak k propagaci produktů, tak i k propagaci abstraktních služeb. Proto se specializuji na služby, které tvoří tuto mnou preferovanou strategii.

V případě vašeho zájmu o spolupráci mi dejte vědět, abychom se domluvili na individuálních podmínkách.

Chcete pomoct s tím, aby vám web skvěle prodával?